from until   evenement where
Wed 24 Apr
f opening MOOOV
Tel Aviv on Fire
Brugge, Concertgebouw
Thu 20 Jun Sat 22 Jun o Summer Special Leiden, Pieterskerkplein
Wed 7 Aug Sat 10 Aug f World Cinema A'dam Amsterdam, Heinekenplein
Thu 15 Aug o KEI-week Groningen, Vismarkt
Sun 18 Aug o Introductie Studenten Wageningen, Duivendaal
Thu 22 Aug Sat 24 Aug o Filmhuis De Keizer Deventer, De Brink
Fri 23 Aug Sun 25 Aug o Nachtkijkers Heeg, Watersportcamping
Tue 3 Sep Fri 6 Sep o VU - On the Roof Amsterdam, dak van VU-gebouw

« today » 8 of 59 items found